Зворотний зв'язок

Ця форма призначена для звернення за додатковою інформацією та не передбачує розсилку. Ця форма не повинна використовуватися для направлення інформації про побічні дії під час застосування лікарських засобів або медичних виробів Санофі та іншої інформації медичного змісту. У випадку розвитку небажаної реакції, Ви можете повідомити про неї за телефоном: + 38 050-443-34-28 (цілодобово).

Інформація про конфіденційність:

Натискаючи кнопку «Надіслати», Ви надаєте свою згоду на обробку компанією Санофі в якості власника наданих Вами в формі персональних даних з метою надання відповіді та формування внутрішньої звітності. Санофі зобов'язується охороняти конфіденційність надісланих Вами повідомлень та не передаватиме їх жодним третім особам поза Групою Sanofi. Адреса електронної пошти та інша інформація, вказана Вами в формі, буде використана виключно для направлення відповіді на Ваше повідомлення. Санофі не буде використовувати вказані Вами дані для розсилки матеріалів та інформації, що не запитувалися. Для отримання додаткової інформації, зокрема, про Ваші права щодо захисту персональних даних, будь ласка, ознайомтеся з текстом Офіційного повідомлення.

Якщо у Вас виникли питання, стосовно стану здоров'я або призначень лікарських препаратів Санофі, Вам слід проконсультуватись з лікарем.

Поля, позначені "*", є обов'язковими

Лист відправлено успішно.
Представтесь, будь ласка

* Прізвище

* Ім’я

Організація і посада

Повідомлення

Тема повідомлення

* Повідомлення

Контактна інформація

* Email

Країна

Місто

Індекс

Адреса

* Телефон

* поля, обов’язкові для заповнення
Інформація про конфіденційність
Натискаючи кнопку «Відправити», Ви погоджуєтесь на обробку компанією Санофі в якості володільця наданих Вами в формі персональних даних з метою надання відповіді і формування внутрішньої звітності. Санофі зобов’язується охороняти конфіденційність Ваших персональних даних і не буде передавати їх жодним третім особам поза Групою Sanofi. Адреса електронної пошти та інша інформація, зазначена Вами в формі, буде використана виключно для передачі відповіді на повідомлення. Санофі не використовуватиме вказані Вами дані для розсилки матеріалів і інформації, що не запрошувалися. Для отримання додаткової інформації, зокрема, про свої права щодо захисту персональних даних, будь ласка, ознайомтеся з текстом Офіційного повідомлення. Якщо у Вас виникли питання, що стосуються стану здоров’я або призначень лікарських препаратів Санофі, Вам слід проконсультуватися з лікарем. Ви отримаєте відповідь на своє повідомлення найближчим часом. Дякуємо Вам за інтерес до нашої компанії.

Форма заповнена неправильно

Надіслати